Get Adobe Flash player

Hakkımızda

There are no translations available.

Uğur makine sanayi 1973 yılında dokuma tezgahları üretimi ile imalata başlamıştır. İlerleyen yıllarda düz yatar daire makinesi üretimi ile faaliyetine devam etmiştir.

1995 yılında Bursa?da ilk çizicili yatar daire makinesi üretimini firmamız gerçekleştirmiştir. Ürettiğimiz Yatar daire makinelerinde kullanılan malzeme ve işçilik kalitesinde her zaman en iyiyi tercih etmiştir. Bu nedenle Ürettiğimiz makineler en üst kalitede ve standarttadır.

Ürettiğimiz makine ceşitleri arasında ÇYD-1500, ÇYD-2200, ÇYD-2800, ÇYD-3200, ÇYD-3800 gibi çeşitli ebat ve boyda kesme makinelerimiz bulunmaktadır. 2006 Yılından itibaren Yarı Otomatik (45 derece, 90 Derece Yukarı aşağı Otomatik) ve Tam Otomatik (Siper hareketi pozisyon kontrollü) Makineler?de üretilmektedir. Yurt içinde çeşitli illerde, Avrupa? Ortadoğu, ve Türki Cumhuriyetlere satışlarımız yapılmaktadır.

Makine Üretiminde talepten fazla arz yöntemini hiçbir zaman benimsemedik. Gereğinden fazla üretip kaliteden ödün vermiyoruz. Üretilen her makine belirli süre ve saatte test edilerek müşteriye teslim edilmektedir. Makinelerimiz CE Standartlarındadır.

Uğur Makine sanayi olarak bize güvenen ve yanımızda yer alan tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

UĞUR MAKİNE
Makine Mühendisi
İlker ONAY